Hakkımızda

2005 yılında kurulan Deneyim İnşaat, birçok projede arazi değerleme çalışmaları, yatırım modelinin belirlenmesi, ön fizibilite çalışması, yatırım planlama, proje finansmanı modellemesi, bütçe-proje fizibilitesi hazırlanması, mimari projelendirme, inşaat süreçlerinin yönetimi alanlarında verdiği danışmanlık hizmetlerindeki deneyimini, 2011 yılından itibaren kendi yatırımlarına dönüştürerek gelişmiş projeler yapmaktadır.

Vizyonumuz

İnsana ve doğaya saygınlığını temel edinen bir anlayışla sektörde itibarlı bir marka olmak. Müşteri memnuniyeti bizim için en büyük değer olup, bulunduğu yerleşim yerlerinde farklı, sağlam ve modern yaşam alanları ile yenilikçi duruşundan vazgeçmemek.

hakkımızda

Misyonumuz

Hızla artan nüfusumuza, küçülen ailelere yaşayabilecekleri konforlu ve lüks daireler üretebilmek. Doğadan kopmadan otoparkı ve sosyal olanakları ile, daireler arası ses izolasyonu minimize ederek,  yuva ihtiyacını sağlam bir zeminde modern olanaklarla çevrelenmiş olarak müşterilerimize sunmak.  Her zaman yeniliğe açık olarak modernlik, mimaride mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı ve insanlığı bir adım daha ileriye taşımak, yüceltmek.